Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

18 Kişiden 8’i Tutuklandı

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

18 Kişiden 8’i Tutuklandı
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 13.06.2019 / 16:54
  • 1799 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda 12 ayrı hırsızlık, sahtecilik, 2 ayrı dolandırıcılık gibi 15 faili meçhul olay ile kasten öldürme, kasten yaralama, Çocuğa Cinsel İstismar, Fuhuşa teşvik, taksirli ölüme sebebiyet verme gibi birçok suçtan yakalanan 15 şahıstan 8’i tutuklandı.

Alınan bilgilere göre Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Aksaray Merkez ve ilçelerinde mesai mefhumu gözetmeden yapılan operasyonlarda suçlulara göz açtırılmadı. Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından; 12 ayrı Ev, İşyeri Hırsızlığı, 1 Resmi Belgede Sahtecilik ve 2 Dolandırıcılık olayı olmak üzere 15 faili meçhul olay aydınlatılmış,Kasten Öldürme, Kasten Yaralama, Çocuğun Cinsel İstismarı, Fuhşa Teşvik, Taksirle Ölüme Sebebiyet Verme 6136 SKM 15 şahıs gözaltına alındı. Gözaltına alınan ve Emniyet ifadeleri tamamlanan şahıslar adliyeye sevk edildi. Adliyeye çıkarılan şahıslardan, 8 şahıs Tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Hırsızlık Sonucunda Çalınan Sibirya Kurdu Sahibine Teslim Edildi
Yakalanan şahıslardan suçta kullanılan 5 Adet ruhsatsız tabanca, 2 adet av tüfeği, 3 adet kuru sıkı tabanca, 176 adet fişek, 16 adet bıçak ele geçirilmiş, şüphelilerden ele geçirilen 25.000 TL maddi değeri olan toplam 200 teneke ayçiçek yağı, 14.000 TL maddi değeri olan toplam 20 adet klima gaz tüpü ve 1 adet Sibirya kurt köpeği sahiplerine teslim edildi. 

Aranan 41 Şahıs Tutuklandı
Aksaray merkez de firari olarak aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda, 168 firari şüpheli yakalanırken, haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 41 şahıs ise tutuklanarak cezaevine teslim edildi. Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon