Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

15 Yaşındaki Çocuğu Kim Koruyacak

ReklamReklamReklam

Reklam

15 Yaşındaki Çocuğu Kim Koruyacak
ReklamReklamReklam
  • 10.05.2019 / 13:45
  • 1632 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


Aksaray Merkez’de 4 ayda 15 defa devlet kurumuna teslim edilen kız çocuğu 5 dakika içinde yeniden kurumdan ayrılması akıllarda soru işareti bırakıyor.
15 yaşındaki M.Ç. isimli kız çocuğu polis ekipleri tarafından 4 ayda 15 defa yakalanarak Aksaray Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne teslim ediliyor. Aksaray Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne teslim edilen kız çocuğu her teslim edilmesinin ardından 5 dakika sonra tekrar kurumdan elini kolunu sallayarak çıkıyor.
15 yaşındaki M.Ç. isimli kız çocuğuna ailesinin de sahip çıkmaması neticesinde çaresiz çocuk fuhuştan da işlem yapıldığı öğrenildi. Polis ekipleri tarafından Devletin şefkatli kucağı olan Aksaray Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne teslim edilen 15 yaşındaki M.Ç. isimli kız çocuğu 5 dakika geçmeden kurumdan ayrılıyor.

Ne Zaman Önlem Alınacak…
Ailesi tarafından sahip çıkılmayan ve 15 yaşında fuhuşla tanışan bir kız çocuğuna devletin şefkatli kolu olarak bilinen Aksaray Sosyal Hizmetler Müdürlüğü neden sahip çıkamıyor. Aksaray Sosyal Hizmetler Müdürlüğü neden bir önlem alamıyor? 15 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybettikten sonra mı sahip çıkılacak? Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi olarak Yetkili kurum ve mercilerin bu konuda gerekli hassasiyeti göstermelerini kamuoyu adına bekliyoruz. Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon